Westhampton Table Lamp 79cmh
54x54x79cmh
Make 4 payments of $42.25 over 8 weeks and get it now!
Sold Out - Backorder Available
This gorgeous traditional bulb shaped rattan lamp base with white tapered shade will bring a coastal & modern look on a bedside or side table in your living room. Constructed of Rattan & Acrylic. Measurements are 54x54x79cmh - Weight 3.8kgs
Shade dimensions are 30.5cm along the top, 53.5cm along the bottom and 32.5cmh
(26001)
| SKU | 26001 |
| Brand | by Dasch Design |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.580m |
| Shipping Height | 0.640m |
| Shipping Length | 0.570m |
| Shipping Cubic | 0.211584000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
More From This Category
Left Bank Table Lamp - Black w White Shade
OUR PRICE $330.00
Left Bank Table Lamp - Brass w White Shade
OUR PRICE $330.00
Left Bank Table Lamp - Nickel w Natural Shade
OUR PRICE $330.00
Langley Table Lamp - Antique Gold
OUR PRICE $210.00
East Side Table Lamp - Black with White Shade
OUR PRICE $187.50
Harper Metal Glass Wall Lamp on Special
OUR PRICE $20.00
Langley Table Lamp - Antique Silver
OUR PRICE $210.00
More info
