Blue & White 6 Decorator Balls Round Orbs 3" darling colour. Pretty set of 6 blue & white ceramic balls look great in a bowl.
8 x 8 x 8cm
Make 4 payments of $14.75 over 8 weeks and get it now!
Sold Out - Backorder Available
Blue and white remains the darling colour combination for designers and decorators, pretty set of 6 blue & white ceramic balls look great in a bowl. These balls may have small holes, air bubbles and spotting which occurs during the glazing process. Measurements are 8cms each ball
(20099)
| SKU | 20099 |
| Model # | Blue & White |
| Brand | by Dasch Design |
| Shipping Weight | 1.7000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Shipping Cubic | 0.004212000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Blue & White^Decorator^Decorator |
1 Year
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Others Also Bought
Cape Byron Rattan Kitchen Stool - Natural
OUR PRICE $495.00
More From This Category
Golden David Statue 35cmH. Golden coloured statue
OUR PRICE $48.00
Crane kneeling Statue 18cm Lavish gold finish and
OUR PRICE $59.00
Antony Bust Resin 79cm High. A spectacular statem
OUR PRICE $420.00
Faux Blue Coral B. Use this piece to accent your o
OUR PRICE $112.00
Horse Head Statue On Base, Crafted from 100% polyr
OUR PRICE $139.00
More info
