BUTTER SCOTCH SOLID MARBLE SIDE TABLE
Height 50cm Depth 28x28cm
Make 4 payments of $103.25 over 8 weeks and get it now!
Only 9 pre order qty.
Released 19 May 2026
Butter Scotch – Solid Marble Side Table
Classic luxury meets sculptural simplicity.
Transform your space with a table that celebrates natural beauty—warm butterscotch hues set in pure, solid marble. The Butter Scotch side table is a statement of refined taste, designed to anchor interiors with timeless elegance and contemporary charm.
•
(146603)
| SKU | 146603 |
| Brand | Phil Bee Interiors |
| Shipping Weight | 70.5500kg |
| Shipping Width | 0.520m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 0.490m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.280m |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More info
