Butterfly Photo Frame 4''x6''
18x2x23cmh
Make 4 payments of $1.50 over 8 weeks and get it now!
In Stock
Mirror photo frame with etched white butterflies in assorted sizes scattered around the frame. Slight tarnishing on the frame edges
(67125)
| SKU | 67125 |
| Model # | Gift |
| Brand | by Dasch Design |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.000828000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Gift^Decorator^Photo Frame |
1 Year
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Candace Rectangle Feather Cushion - Chevron Blue L
OUR PRICE $142.50
Nomad Round Side Table - Black
OUR PRICE $525.00
Picasso Table Lamp - Black w White
OUR PRICE $495.00
Clear Glass Curved Column Vase 20cmh. Spiral patte
OUR PRICE $19.00
Ren Blue and White Centerpiece Decorative Bowl
OUR PRICE $91.20
More info
