Face Mask Medical Non-sterile 3 fold disposable (box of 50)
Medical Mask Non-sterile 3 fold Recommend 4 hrs use
Make 4 payments of $1.25 over 8 weeks and get it now!
In Stock
Face Mask non-surgical non-sterile Disposable 3 Fold.
Three ply Medical masks guard against bacteria and particles
Breathable and fluid resistant.
THIS IS A BOX OF 50 MASKS
(490001)
| SKU | 490001 |
| Brand | by Dasch Design |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.000375000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
1 Year
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Aline Butterfly Lidded Vase 13.97cmh
OUR PRICE $18.00
Console Mirrored Antiqued Ribbed. Last one, floor
OUR PRICE $1,242.00
Polo Side Table/Bedside Black w/Shelf 60. The ratt
OUR PRICE $578.00
Adore Star Mirror 103 Dia. Last two at this price
OUR PRICE $381.00
Yarrabah Round Mirror 80cms round Pine Wood. II is
OUR PRICE $300.00
Horse Head Statue On Base, Crafted from 100% polyr
OUR PRICE $139.00
More info
