Faux Coral Blue Seaweed Realistic looking coral
25x17x20cmh
Make 4 payments of $25.50 over 8 weeks and get it now!
Sold Out - Backorder Available
Realistic looking coral in blue finish looks great in a collection with other marine pieces or perched on top of a stack of books. We have also styled it in a display box and nearly always looks fresh and lovely in a bathroom.
Made of Polyresin Measurements are 25x17x20cmh Weight 1.2kgs
(20129)
| SKU | 20129 |
| Model # | Coral |
| Brand | by Dasch Design |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.310m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.017980000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Coral^Decorator^Decorator |
1 Year
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Cape Byron Rattan Kitchen Stool - Natural
OUR PRICE $495.00
Polo Long Classic Console w/Shelf White 140. Add s
OUR PRICE $698.00
Round Shabby Chic Lattice Coffee Table Distressed
OUR PRICE $799.00
More info
