GLACIER SOLID MARBLE SIDE TABLE
Height 48cm Depth 28x28cm
Make 4 payments of $103.25 over 8 weeks and get it now!
Only 8 pre order qty.
Released 19 May 2026
Glacier Solid Marble Side Table
Pristine tranquility meets sculptural strength.
Refresh your space with a table inspired by the purity of ice—solid marble shaped into a bold, contemporary form. The Glacier is a tribute to nature’s artistry and refined craftsmanship, designed to anchor interiors with timeless sophistication and serene elegance.
•
(146608)
| SKU | 146608 |
| Brand | Phil Bee Interiors |
| Shipping Weight | 33.2000kg |
| Shipping Width | 0.490m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.490m |
| Assembled Height | 0.480m |
| Assembled Width | 0.280m |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More info
