Hyacinth 3 Drawer & Shelf Bedside in Polytec Blonde Colour
58x53x78cmh
Make 4 payments of $97.50 over 8 weeks and get it now!
In Stock
Hyacinth 3 Drawer & Shelf Bedside in Polytec, Blonde Colour Measurements are 58x53x78cmh 3 drawers with one shelf
Ideal for Aged Care or Residential Living. These are available to order in chosen timber colours subject to requirements and quantities.
(11117)
| SKU | 11117 |
| Brand | Independent Living |
| Shipping Weight | 28.0000kg |
| Shipping Width | 0.560m |
| Shipping Height | 0.810m |
| Shipping Length | 0.610m |
| Shipping Cubic | 0.277000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
1 year
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Candace Rectangle Feather Cushion - Chevron Blue L
OUR PRICE $142.50
Nomad Round Side Table - Black
OUR PRICE $525.00
Picasso Table Lamp - Black w White
OUR PRICE $495.00
Clear Glass Curved Column Vase 20cmh. Spiral patte
OUR PRICE $19.00
Ren Blue and White Centerpiece Decorative Bowl
OUR PRICE $91.20
More info
