Jillian Bedside Table w/2 drawers & 1 Shelf
50x50x65.5cmsh
Make 4 payments of $106.25 over 8 weeks and get it now!
In Stock
Bedside with 2 drawers & 1 shelf in Angora Oak colour with Soft Closing drawers. Made of Melanine & plywood Core & solid wood legs
Measurements 50x50x65.5cmsh
(11167)
| SKU | 11167 |
| Model # | Marigold Bedside Table |
| Brand | Independent Living |
| Shipping Weight | 33.0000kg |
| Shipping Height | 0.760m |
| Shipping Length | 0.560m |
| Shipping Cubic | 0.238336000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Set of 2 Blue Coral Framed Prints. Add a coastal f
OUR PRICE $130.00
Polo Side Table/Bedside Black w/Shelf 60. The ratt
OUR PRICE $578.00
Palmview Rattan Armed Dining Chair. Rattan casual
OUR PRICE $290.00
Leopard Portrait Wall Art 110x80cmh. African-theme
OUR PRICE $99.00
Plantation 6 Drawer Chest - White
OUR PRICE $2,325.00
More info
