Jonquil Table Lamp 71cmh stunning blue & white ceramic
40x40x71cm
Make 4 payments of $31.19 over 8 weeks and get it now!
Sold Out - Backorder Available
This stunning blue & white ceramic table lamp comes complete with white tapered shade has a beautiful shape with an intricate pattern. This lamp would add beauty & a splash of colour to any room. Measurements 40x40x71cm
(29008)
| SKU | 29008 |
| Brand | by Dasch Design |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.460m |
| Shipping Height | 0.660m |
| Shipping Length | 0.460m |
| Shipping Cubic | 0.139656000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Marble Patterned Blue set of 2 rectangular trays.
OUR PRICE $83.00
Plantation Bedside Table - Small White
OUR PRICE $1,057.50
Picasso Table Lamp - Natural w White
OUR PRICE $495.00
Leeton Dining Table - 2m White
OUR PRICE $1,995.00
Makayla Bone Inlay Side Table - Black
OUR PRICE $1,995.00
More info
