Leopard Walking Wall Art
80x4x110cmh
Make 4 payments of $29.75 over 8 weeks and get it now!
In Stock
Stunning Leopard wall art with wide elegant solid wood frame in black painted finish.
This item does not come wired.
(62041)
| SKU | 62041 |
| Model # | Conservatory |
| Brand | by Dasch Design |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.850m |
| Shipping Length | 1.150m |
| Shipping Cubic | 0.078200000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Conservatory^Decorator^Wall Art |
1 Year
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Migration Set of Two Oil on Canvas Painting - Gree
OUR PRICE $2,557.50
Sea Change Oil On Canvas Painting
OUR PRICE $945.00
Leopard Portrait Wall Art 110x80cmh. African-theme
OUR PRICE $99.00
Set of 2 Blue Coral Framed Prints. Add a coastal f
OUR PRICE $130.00
More info
