MONOLITH SOLID MARBLE SIDE TABLE
Height 45cm Depth 46x46cm
Make 4 payments of $120.00 over 8 weeks and get it now!
Only 9 pre order qty.
Released 19 May 2026
Monolith Marble Side Table
Sculptural strength meets minimalist elegance.
Anchor your space with a table that celebrates pure form—solid marble rendered in a bold, contemporary silhouette. The Monolith is a testament to nature’s artistry and human craftsmanship, designed to bring enduring sophistication to any interior.
•
(146606)
| SKU | 146606 |
| Brand | Phil Bee Interiors |
| Shipping Weight | 67.9000kg |
| Shipping Width | 0.710m |
| Shipping Height | 0.680m |
| Shipping Length | 0.670m |
| Assembled Height | 0.450m |
| Assembled Width | 0.450m |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More info
