Swallow Vase Medium Blue and White Bird Vase
19x19x33cmh
Make 4 payments of $18.50 over 8 weeks and get it now!
Sold Out - Backorder Available
Blue and white remains the dominant colour choice for designers and decorators,ths pretty ceramic vase has a charming blue &white bird and blossom branch pattern. Measurements 19x19x33cmh Made of Ceramic
(20027)
| SKU | 20027 |
| Model # | Swallow |
| Brand | by Dasch Design |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.185m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.490m |
| Shipping Cubic | 0.033075000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Swallow^Decorator^Vase\/Vessel\/Bowl |
1 Year
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Chinoiserie Decorative Jug 31cmh. Old World elegan
OUR PRICE $89.60
Nanjing Lidded Jar 32cms tall. This ginger jar dra
OUR PRICE $134.00
Botanical Vase 23cms tall. Series of delicate flor
OUR PRICE $59.00
Magnolia Ginger Jar Tall 45.7cmh inspiration from
OUR PRICE $149.00
Ren Blue and White Centerpiece Decorative Bowl
OUR PRICE $91.20
More info
