Trellis Table Lamp with white shade
40x40x68cmh
Rated 5/5 based on 1 reviews.Make 4 payments of $37.25 over 8 weeks and get it now!
Sold Out - Backorder Available
Blue & White ceramic Table lamp with elegant leaf and bloom pattern 68cmh complete with White shade. Base 38cm American Fitting Shade.Bottom of base measures 20cm diameter. Shade 40x45x30cmh
(29004)
| SKU | 29004 |
| Brand | by Dasch Design |
| Shipping Weight | 8.0000kg |
| Shipping Width | 0.460m |
| Shipping Height | 0.620m |
| Shipping Length | 0.490m |
| Shipping Cubic | 0.148862000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Beautiful lamp
By: LINDA TRELOAR on 28 January 2019I highly recommend this lamp. It is beautiful, the colour is stunning. Very glad I purchased it.
(5)
More From This Category
Bingley Rose Black Speckled Round Mirror 74cm hand
OUR PRICE $268.00
Ophelia Dining Chair Tweed. Last two at this price
OUR PRICE $378.00
Showroom Sample Anytime Wall Art
OUR PRICE $250.00
Face Mask Medical Non-sterile 3 fold disposable (b
OUR PRICE $10.00
More info
