Verandah Mirror
110W x 5.5D x 190H cm
Make 4 payments of $371.88 over 8 weeks and get it now!
In Stock
Boasting a black, moulded bayur wood frame and standing tall at 190 cm, the Verandah Mirror is a true statement piece.
This item can be both free-standing and wall mounted. Dust with a soft, dry cloth.
(850485)
| SKU | 850485 |
| Brand | Canvas & Sasson |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 1.300m |
| Shipping Height | 2.000m |
| Shipping Length | 0.800m |
| Shipping Cubic | 2.080000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Set of 2 Black Carved Wall Mirrors . They can be d
OUR PRICE $203.00
Yarrabah Round Mirror 80cms round Pine Wood. II is
OUR PRICE $300.00
Baroque Gold Mirror 101. Mantle or dresser for a l
OUR PRICE $356.00
Cape Cod Mirror. Last one at this price.
OUR PRICE $287.68
More info
