The Portal Mirror comfortably sits at home in any setting with its simple yet elegant design. Available in black or white
Dust with a soft, dry cloth.
(850486)
| SKU | 850486 |
| Brand | Canvas & Sasson |
| Shipping Weight | 30.0000kg |
| Shipping Width | 1.300m |
| Shipping Height | 2.000m |
| Shipping Length | 0.800m |
| Shipping Cubic | 2.080000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Baroque Tall Black Wall Mirror 168
OUR PRICE $497.00
Bingley Rose Black Speckled Round Mirror 74cm hand
OUR PRICE $268.00
Porthole Mango Cream Wood Wall Mirror
OUR PRICE $129.00
Baroque Tall Black Wall Mirror 91
OUR PRICE $316.80
