Malva Drawer & Cabinet Bedside
58x48x78cmh
Malva Drawer & Cabinet Bedside Measurements are 58x48x78cmh
Ideal for Aged Care or Residential Living. These are available to order in chosen timber colours subject to requirements and quantities.
(11119)
| SKU | 11119 |
| Brand | Independent Living |
| Shipping Weight | 29.0000kg |
| Shipping Width | 0.510m |
| Shipping Height | 0.810m |
| Shipping Length | 0.610m |
| Shipping Cubic | 0.252000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
1 year
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Miles Mirrored Tray - Small Black
OUR PRICE $172.50
Bakers Display Stand White Reclaimed Timber
OUR PRICE $1,297.00
Bingley Rose Black Speckled Mirror 76 Hand carved
OUR PRICE $432.00
Polo Classic Console w/Shelf White 110, an attract
OUR PRICE $555.00
More info
