Butterfly Photo Frame 5''x7''
21x26x2cmh
Make 4 payments of $1.50 over 8 weeks and get it now!
In Stock
Mirror photo frame with etched white butterflies in assorted sizes scattered around the frame Dimensions.
(67126)
| SKU | 67126 |
| Model # | Gift |
| Brand | by Dasch Design |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.001188000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Gift^Decorator^Photo Frame |
1 Year
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Marigold Entertainment Unit in Polytec Maison Oak.
Bingley Rose Black Speckled Mirror 76 Hand carved
OUR PRICE $432.00
Band Tail Oil On Canvas Painting
OUR PRICE $1,545.00
Showroom Sample Anytime Wall Art
OUR PRICE $250.00
Antique Mirror Rectangular Tray. Reflect vintage g
OUR PRICE $97.00
Lattice Tall White Table Lamp W/Blue Shade
OUR PRICE $221.00
More info
