LUNA SOLID MARBLE SIDE TABLE
Height 45cm Depth 28x28cm
Make 4 payments of $103.25 over 8 weeks and get it now!
Only 9 pre order qty.
Released 19 May 2026
Modern serenity meets timeless strength.
Elevate your space with a table that embodies the quiet power of natural stone—sleek, minimalist lines set against the rich, organic beauty of solid marble. The Luna is a sculpted statement, designed to anchor interiors with subtle luxury and enduring presence.
•
(146602)
| SKU | 146602 |
| Brand | Phil Bee Interiors |
| Shipping Weight | 81.1000kg |
| Shipping Width | 0.520m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.510m |
| Assembled Height | 0.450m |
| Assembled Width | 0.280m |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More info
