ZENITH SOLID MARBLE SIDE TABLE
Height 45cm Depth 28x28cm
Make 4 payments of $131.00 over 8 weeks and get it now!
Only 8 pre order qty.
Released 15 May 2026
Zenith Solid Marble Side Table
Elevated elegance meets sculptural clarity.
Transform your space with a table inspired by the peak of refinement—solid marble shaped into a bold, contemporary form. The Zenith is a celebration of nature’s purity and masterful craftsmanship, designed to anchor interiors with timeless sophistication and serene presence.
•
(146600)
| SKU | 146600 |
| Brand | Phil Bee Interiors |
| Shipping Weight | 82.5000kg |
| Shipping Width | 0.520m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.480m |
| Assembled Height | 0.450m |
| Assembled Width | 0.280m |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Pearl Bedside Table - Small Grey
OUR PRICE $1,245.00
Nessa White Bedside Table - Black
OUR PRICE $660.00
Makayla Bone Inlay Side Table - Natural
OUR PRICE $1,995.00
More info
