MIST SOLID MARBLE SIDE TABLE
Height 45cm Depth 28x28cm
Make 4 payments of $93.50 over 8 weeks and get it now!
Only 8 pre order qty.
Released 19 May 2026
Mist Solid Marble Side Table
Ethereal calm meets sculptural presence.
Enrich your space with a table inspired by the gentle allure of morning mist—solid marble shaped into a refined, contemporary form. The Mist is a tribute to nature’s subtle beauty and masterful craftsmanship, designed to anchor interiors with quiet sophistication and timeless grace.
•
(146598)
| SKU | 146598 |
| Brand | Phil Bee Interiors |
| Shipping Weight | 67.7000kg |
| Shipping Width | 0.440m |
| Shipping Height | 0.420m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Assembled Height | 0.450m |
| Assembled Width | 0.270m |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More info
