Paisley 1 Tier Stand. Nickle paisley border. Polished nickle pedastool base and paisley feature handle for convenience when carrying.
31x21cmh
Make 4 payments of $7.25 over 8 weeks and get it now!
In Stock
White ceramic 1 tier stand with nickle paisley border. Polished nickle pedastool base and paisley feature handle for convenience when carrying.
Measurements are 31x21cmh Made of Ceramic/Brass/Aluminium
(72010)
| SKU | 72010 |
| Model # | Paisley |
| Brand | by Dasch Design |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.380m |
| Shipping Length | 0.380m |
| Shipping Cubic | 0.014440000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Type | Paisley^Decorator^Servingware |
1 Year
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Crane kneeling Statue 18cm Lavish gold finish and
OUR PRICE $59.00
Bridgehampton Bedside Lamp 61cmh, relaxed coastal
OUR PRICE $175.00
Soloman Bedside Table - Small Black
OUR PRICE $810.00
Golden David Statue 35cmH. Golden coloured statue
OUR PRICE $48.00
Console Mirrored Antiqued Ribbed. Last one, floor
OUR PRICE $1,242.00
More info
