PILLAR SOLID MARBLE ACCENT TABLE (in 2 boxes)
Height 53cm Depth 40x40cm
Make 4 payments of $155.75 over 8 weeks and get it now!
Only 8 pre order qty.
Released 19 May 2026
Pillar Solid Marble Side Table
Architectural strength meets timeless simplicity.
Ground your space with a table inspired by the enduring elegance of classical columns—solid marble shaped into a bold, contemporary form. The Pillar is a tribute to nature’s grandeur and refined craftsmanship, designed to anchor interiors with lasting sophistication and sculptural presence.
•
(146607)
| SKU | 146607 |
| Brand | Phil Bee Interiors |
| Shipping Weight | 56.5000kg |
| Shipping Width | 0.690m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 0.550m |
| Assembled Height | 0.550m |
| Assembled Width | 0.410m |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More info
