SERENE SOLID MARBLE SIDE TABLE
Height 50cm X 35 X 35 CM
Make 4 payments of $120.00 over 8 weeks and get it now!
Only 8 pre order qty.
Released 15 May 2026
Serene Solid Marble Side Table
Tranquil elegance meets sculptural simplicity.
Bring a sense of calm to your space with a table inspired by the quiet beauty of nature—solid marble shaped into a refined, contemporary form. The Serene is a tribute to natural artistry and masterful craftsmanship, designed to anchor interiors with timeless sophistication and peaceful presence.
•
(146604)
| SKU | 146604 |
| Brand | Phil Bee Interiors |
| Shipping Weight | 53.2000kg |
| Shipping Width | 0.520m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.510m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.360m |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Pearl Bedside Table - Small Grey
OUR PRICE $1,245.00
Nessa White Bedside Table - Black
OUR PRICE $660.00
Makayla Bone Inlay Side Table - Natural
OUR PRICE $1,995.00
More info
