TRANQUIL SOLID MARBLE SIDE TABLE
Height 38cm X 45 X 45 CM
Make 4 payments of $131.00 over 8 weeks and get it now!
Only 8 pre order qty.
Released 15 May 2026
Tranquil Marble Side Table
Peaceful elegance meets sculptural clarity.
Infuse your space with a sense of calm—solid marble shaped into a refined, contemporary form. The Tranquil is a tribute to nature’s serenity and masterful craftsmanship, designed to anchor interiors with timeless sophistication and gentle presence.
•
(146605)
| SKU | 146605 |
| Brand | Phil Bee Interiors |
| Shipping Weight | 41.8000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.670m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.450m |
| Assembled Width | 0.380m |
Be The First To Review This Product!
Help other Dwell Living Interiors users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
Pearl Bedside Table - Small Grey
OUR PRICE $1,245.00
Nessa White Bedside Table - Black
OUR PRICE $660.00
Makayla Bone Inlay Side Table - Natural
OUR PRICE $1,995.00
More info
